2026. július 1-jével megszűnnek a parkolóautomaták Budapesten és 25%-os áremelés lesz.
A Fővárosi Közgyűlés döntése értelmében idén nyáron megkezdődik a 3331 parkolóautomata leszerelése. Hogyan fizethetünk júliustól? A klasszikus érmebedobós módszert a digitális megoldások […]
2026. július 1-jével megszűnnek a parkolóautomaták Budapesten és 25%-os áremelés lesz. Tovább »
Hírek






