English Magyar WAI

Országgyűlés Fogyasztóvédelmi Bizottsága - a Bizottság tagjai

A képviselők országgyűlési működésével kapcsolatos információk, valamint életrajzuk elérhetőek a bizottsági tag nevére való kattintással.

Fogyasztóvédelmi bizottság tagjai
Képviselő Tisztség Tól
Simon Gábor (MSZP) Elnök 2010.06.02.
Zsigó Róbert (Fidesz) Helyettesítő alelnök 2010.05.14.
Szabó Zsolt (Fidesz) Alelnök 2010.05.14.
Boldog István (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Földesi Gyula (Fidesz) Tag 2010.10.04.
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2010.06.21.
Mágori Józsefné (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Örvendi László (Fidesz) Tag 2010.05.14.
László Tamás (Fidesz) Tag 2012.03.26.
Simonka György (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.14.
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2010.07.12.
Tóbiás József (MSZP) Tag 2011.11.14.
Tóth Csaba (MSZP) Tag 2010.11.16.
Balla Gergő (Jobbik) Tag 2010.10.25.
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2010.05.14.
Spaller Endre (KDNP) Tag 2010.05.14.
Ertsey Katalin (LMP) Tag 2010.05.14.