English Magyar WAI

Hír olvasása

Országos Rajzverseny Pályázat díjazottak

2019-04-16 10:37:30

Kategória: Tisztességtelen élelmiszerreklámok, ahogy én látom, Korcsoport: 1.

1. helyezett: Fogelsperger Fanni (Teichmann Vilmos Általános Iskola (Kisvárda), 13 éves, felkészítő tanár: Bábás Erika

2. helyezett: Kele Petra (Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási nyelvű Általános Iskola, Eötvös József Általános Iskola Feladatellátási Hely), 14 éves, felkészítő tanár: Kolonics Péter

3. helyezett: Pokrócz Máté (Balmazújvárosi Általános Iskola Kalmár Zoltán Tagintézménye), 14 éves, felkészítő tanár: Szabó Valéria

 

Kategória: Tisztességtelen élelmiszerreklámok, ahogy én látom, Korcsoport: 2.

1. helyezett: Gyug István Richárd (Debreceni Ady Endre Gimnázium), 16 éves, felkészítő tanár: Szabó Andrea

2. helyezett: Demeter Márk (Lónyay Menyhért Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola (Vásárosnamény), 10. osztály, felkészítő tanár: Szászi Dóra

3. helyezett: Biczó Virág (Hermann Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakgimnázium (Szombathely), 17 éves, felkészítő tanár: Kapiller Ferenc

Ötlet különdíj: Szabó Blanka (Eötvös József Gimnázium (Tata), 15 éves, felkészítő tanár: Lévai Ádám

 

Kategória: Csalogató reklámok, Korcsoport: 1.

1. helyezett: Peresztegi Hanna (Budapesti Móra Ferenc Általános Iskola), 14 éves, felkészítő tanár: Krisztikné Berkes Jolán

2. helyezett: Szénási Emese (Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és AMI), 13 éves, felkészítő tanár: Hercz Szilvia

3. helyezett: Bíró Dorka Maja (Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola), 14 éves, felkészítő tanár: Rab Beatrix

Ötlet különdíj: Balogh Nóra (Újtikos-Tiszagyulaháza Általános Iskola Tiszagyulaházi Tagintézmény), 12 éves, felkészítő tanár: Sándorné Mézes Viktória

 

Kategória: Csalogató reklámok, Korcsoport: 2.

1. helyezett: Birizdó Petra (Debreceni Kós Károly Művészeti Szakgimnázium), 17 éves, felkészítő tanár: Toró József

2. helyezett: Lengyel Nóra Emese (Kinizsi Pál Gimnázium (Abony), 16 éves, felkészítő tanár: Molnár Gyöngyi

3. helyezett: Peszlen Kamilla (Kós Károly Művészeti Szakgimnázium és Kollégium (Debrecen), felkészítő tanár: Hancsovszki Cintia

 

Kategória: Átverések az interneten, Korcsoport: 1.

1. helyezett: Tóth Fanni (Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola), 13 éves, felkészítő tanár: Kovács Szilvia

2. helyezett: Csikász Flóra (Talento-Ház A. Ó. Ált. Iskola és AMI (Budapest), 11 éves, felkészítő tanár: Garai Anna

3. helyezett: Bálega Adrienn (Nyíracsádi Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola), 14 éves, felkészítő tanár: Káli Anna

Ötlet különdíj: Kovács Marcell (Egri Lenkey János Általános Iskola), 9 éves, felkészítő tanár: Szalkai Mária

 

 

Kategória: Átverések az interneten, Korcsoport: 2.

1. helyezett: Bene Rita (Debreceni Kós Károly Művészeti Szakgimnázium), 17 éves, felkészítő tanár: Toró József

2. helyezett: Czár Anna (Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium (Miskolc), 16 éves, felkésíztő tanár: Kóródy Judit

3. helyzett: Tóth Eszter (Kós Károly Művészeti Szakgimnázium és Kollégium (Debrecen), felkészítő tanár: Hancsovszki Cintia

Legletisztultabb üzenet különdíj: Pálvölgyi Szilveszter (Szlovák Gimnázium és Általános Iskola (Békéscsaba), 18 éves, felkészítő tanár: Molnárné Pribojszki Judit